Gürer-El Elektrik Elektronik Ltd.Şti

Biz Kimiz?

Firmamız 1997 yılında Gürer Elektrik Adı altında Osman GÜRER tarafından Kuruldu. Bu zaman zarfında Hizmette kalite ve güven politikasından birgün bile ödün vermeden hizmet vermiştir. 2011 yılından bu güne ise firmamız Gürer-El Elektrik ve Elektronik Ltd.Şti. adı altında hizmetine devam etmektedir. Firmamız Gerek GSM Baz istasyonları kurulumları, gerekse Proje ve Taahhüt işlerinde sizlere hizmet etmeye devam etmektedir. Şu an bölgede devrim niteliğinde olan uzaktan Kompanzasyon takip sistemi sayesinde müştrerilerine 7/24 kesintisiz hizmetler sunmaktadır.


​Gürer-El Elektrik olarak ticari yaşamındaki deneyim ve itibarını arttırmak ve bunları daha geniş kitleler ile paylaşma yolunda Çalışmalarını sürdürmekte ve yeni projelerle sizlere hizmet sunmaktayız.

Nasıl Çalışıyoruz?

Firmanızın Talepleri Doğrultusunda Uzman Personellerimiz ve Mühendislerimizle işletmenize en uygun ve Teknolojik çözümleri Sunuyoruz.  Projelerin gerektirdiği mühendislik hesapları, tüm detay projeler, keşif özeti ve icmali, malzeme marka listesi ve birim fiyat tarifleri teknik tasarım grubu tarafından hazırlanmaktadır.

Firma olarak herzaman kalite ve güvenliği ön planda tutarak işletme maliyetleriniz en aza en aza indirecek gerek kısa vadede gerekse uzun vadede işletmenizi kâr'a geçirecek şekilde projelerinizi inceleyerek Kaliteli Ekipman ve Uzman Personel ile en mükemmel şekilde projelerinizi hayata geçiriyoruz.

Firma Olarak Biliyoruz ki;
Memnuniyetiniz Bizim Referansımızdır.